قوانین و نحوه ارسال و پیگیری

نحوه ی ارسال محصولات خریده شده از فروشگاه افتر تست به شرح زیر می باشد

1.ارسال به شهر تهران

ارسال برای مناطق 1 تا 14 تهران معمولا از 2 ساعت تا 4 ساعت بعد از تکمیل سفارش و واریز وجه توسط شما عزیزان از طریق الوپیک انجام خواهد شد. اما با توجه به شرایط کاری احتمال افزایش زمان تا 24 ساعت وجود دارد.

ساعت کاری و ارسال تهران 10تا 18 می باشد. مناطق دیگه تهران ارسال با پست خواهد بود .در صورتی که جز این دسته از مناطق هستید و نیاز به ارسال سریع دارید قبل از ثبت سفارش برای هماهنگی به پشتیبانی واتس اپ پیام دهید . 09219720731

درصورتی که خواستار شرایط خاصی از نحوه ی دریافت محصول هستید بلافاصله بعد از واریز وجه به شماره تماس یا واتس اپ  پیغام دهید تا توسط همکاران ما رسیدگی شود.


اگر از سیستم واریز مستقیم وجه (کارت به کارت) اقدام به خرید کرده اید عکس کامل فیش واریزی را به همراه شماره تماس از طریق واتس اپ یا دایرکت پیج برای ما ارسال کنید تا بلافاصله بعد از استعلام فیش و تایید نهایی کارهای ارسال انجام شود.

ورود به سایت الوپیک جهت کسب اطلاعات بیشتر

2.ارسال شهرستان

همکاران ما روزی یکبار برای ارسال محصولات شهرستان به اداره پست مراجعه می کنند در صورتی که بعد از مراجعه آن ها تکمیل سفارش انجام شود ارسال خرید و تحویل محصول شما به اداره پست فردای آن روز (اولین روز کاری) انجام می شود و بلافاصله بعد از تحویل کد مرسوله جهت پیگیری برای شما عزیزان ارسال می شود.

درصورتی که خواستار شرایط خاصی از نحوه ی دریافت محصول هستید بلافاصله بعد از واریز وجه به شماره تماس یا واتس اپ زیر پیغام دهید تا توسط همکاران ما رسیدگی شود.


اگر از سیستم واریز مستقیم وجه (کارت به کارت) اقدام به خرید کرده اید عکس کامل فیش واریزی را به همراه شماره تماس از طریق واتس اپ یا دایرکت پیج برای ما ارسال کنید تا بلافاصله بعد از استعلام فیش و تایید نهایی کار های ارسال انجام شود.

ورود به سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست

قوانین و مقررات

با توجه به شرایط بوجود آمده و پروتکل های بهداشتی ارسال هایی که توسط پست وتیپاکس صورت می گیرد با تاخیر هایی مواجه می شود لذا مقداری صبر برای دریافت محصول لازم می باشد.

ارسال محصولات شکستنی توسط پست و تیپاکس با شرایط خاصی امکان پذیر است در صورتی که در خواست برای ارسال کالای شکستنی به شهرستان انجام شود مسئولیت سلامت کالا بر عهده ی شما خریدار عزیز می باشد.

البته همه ی سفارشات شکستنی به طور صحیح و استاندارد بسته بندی می شوند تا سفارشات به بهترین شکل به دست شما عزیزان برشد.


در انتخاب سایز محصولات دقت کنید در غیر اینصورت امکان بازگشت وجه برای شما خریدار عزیز وجود ندارد 


ثبت سفارش و پرداخت وجه از طریق درگاه شرکت زرین پال که یکی از بزرگ ترین و بهترین درگاه های الکترونیک محسوب می شود انجام پذیر استورود به سایت شرکت زرین پال .جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد درگاه پرداخت


تلفن جهت مشاوره بیشتر و پیگیری خرید

09219720731

پیج اینستاگرام

@aafter_tastee