اگر اهل کافه گردی باشید احتمالاً برای شما هم پیش آمده که قصد داشته باشید با دوستان یا نزدیکان خود به یک کافه در تهران سر بزنید. در این مطلب قصد داریم به معرفی چند عدد از بهترین کافه های تهران بپردازیم و آن‌ها را معرفی کنیم.

بوتیک قهوه هبمیس

اگر یک قهوه خور حرفه‌ای هستید و قصد دارید یک قهوه تخصصی خاص را نوش جان کنید، بهتر هست به این کافه سر بزنید. دانه قهوه با کیفیت و ابزارهای های دم آوری قهوه بسیار حرفه‌ای از ویژگی های خوب این کافه است. یکی از ویژگی های خوب این کافه این است که 21 لاین قهوه تخصصی ارائه می‌دهد و شما می‌توانید بعد از تست، محصول مورد نظر خودتون رو سفارش بدین. کیفیت قهوه خوب و دیزاین جذاب باعث شده تا این کافه در لیست بهترین کافه های تهران قرار بگیرد. این کافه در برج آ اس پ تهران واقع شده است.

کافه رستوران کاما

یک پاتوق بسیار خوب با لوکیشن بسیار جذاب که باعث شده این کافه در لیست بهترین کافه های تهران قرار بگیرد. شعبه اول کافه کاما در بوستان 5 پاسداران واقع شده است. شعبه دوم آن در محله پاسداران، بوستان 5 قرار گرفته است. در این کافه انواع قهوه در کیفیت های مختلف مثل تجاری و اسپشیال را سفارش دهید و از نوشیدن آن لذت ببرید. این کافه در کنار قهوه بار سرد بسیار حرفه‌ای هم دارد. یکی از ویژگی های خوب این کافه، لیست بسیار خبو غذا، پیش غذا، صبحانه و سالادهای حرفه‌ای آن است که شما می‌توانید آن را به همراه قیمت هر آیتم در وبسایت کافه کاما مشاهده کنید.

مان کافه

کافه مان با شعار قهوه، شیرینی و نان یک تجربه بسیار جذاب برای غروب تابستانی شما و دوستانتان خواهد بود که یکی از گزینه‌های جذاب در بین بهترین کافه های تهران است.. در این کافه انواع قهوه به‌صورت نوشیدنی را نوش جان کنید و اگر دوست داشتید می‌توانید همان قهوه را به‌صورت دانه تهیه کرده و در خانه دم‌آوری کنید. این کافه که در خیابان سنائی واقع شده است، منوی بسیار جذابی دارد که شامل انواع شیرینی‌های جالب و نان‌های خوشمزه هم می‌شود. توصیه می‌کنیم این نان و شیرینی‌ها را در کنار قهوه مان کافه نوش جان کنید. 

ایمپرسو کافه

که در نوع خود یک کافه بسیار خاص در لیست بهترین کافه های تهران است. این کافه دارای یک منوی جذاب در کنار دیزاین و لوکیشن فوق‌العاده است که حتماً به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کافه انواع قهوه، دمنوش و آبمیوه را ارائه می‌دهد که می‌توانید در کنار شیرینی و کیک‌های خوشمزه نوش جان کنید. ایمپرسو در محله نیاوران تهرا  واقع شده است. یکی از ویژگی های خوب این کافه لوکیشن و فضای بسیار جذاب آن است. به طوری که اگر با دوستان خود به آنجا بروید حتماً عکس‌های زیبایی در آنجا خواهید داشت.

جمع بندی

4 عدد از بهترین کافه های تهران را معرفی کردیم که هر 4 مورد کیفیت بالایی از لحاظ سرو قهوه خواهند داشت و در بین علاقه‌مندان به قهوه، پرطرفدار هستند. اگر شما هم تجربه رفتن به این موارد یا مورد دیگری را دارید، در مورد آن بنویسید.